Obsługa klienta

795 181 189

Kompleksowe remonty helo!Home

Krok 1

Instalacje wodno-kanalizacyjne

nstalacja hydrauliczna oraz gazowa musi być zaplanowana już na pierwszym etapie projektu. Jest to głównie związane z tym, że wszystkie elementy sanitarne muszą być tak rozmieszone aby przy kolejnych etapach nie było problemu np z moowaaniem baterii czy zlewu. Wszystkie instalacje wykonywane są na znanych markach producentów uznanych na polskim rynku.

Krok 2

Instalacje elektryczne oraz elektroinstalatorstwo

Instalacja elektryczna jak i cała sieć instalacji projektowana na tym samym etapie co instalacja hydrauliczna, wymaga wiele przemysleń tak aby było to jak najbardziej funkcjonalne dla użytkownika. Cała sieć wymaga fachowego montażu dlatego posiadamy elektryków z najwyższej półki i Twój dom stał się bezpieczny

Krok 3

Wylewanie posadzki betonowej

Przy każdym remoncie aby zachować jak najwyższe standardy wylewamy nowe posadzki z mixokreta, która gwarantuje równość w całym mieszkaniu. Jako jedyna firma, która przeprowadza tak gruntowne remonty wylewamy posadzki czego efekt jest widoczny przy późniejszym układaniem podłogi skutkiem czego jest brak „pływających” paneli.

Krok 4

Tynkowanie i nakładanie gładzi gipsowej helo!Home

Przy każdym kapitalnym remoncie skuwamy ściany do gołego betonu i nakładamy dwie warstwy tynku oraz wtapiamy siatkę. Aby ściany były idealnie równe nakładamy kolejne dwie warstwy gładzi szpachlowej następnie przystępujemy do szlifowania ścian co daje efekt idealnie gładkiej i równej ściany przygotowanej do gruntowania i malowania.

Krok 5

Glazura i biały montaż

Aby mieszkanie było wyjątkowe muszą być dobrane tak płytki aby tworzyły jedną całość. Płytki układane są z wielką starannością oraz dbałością o każdy szczegół aby łazienka tworzyła jednolitą całość. Płytki układamy nie tylko w łazience ale również w kuchni w korytarzach.. W łazience stosujemy podgrzewanie podłogowe.

Krok 6

Aranżacja wnętrz

Po całym procesie remontu przechodzimy do aranżacji wnętrze według projektu projektanta wnętrz. Zostają dobrane tak dekoracje aby wszystko do siebie pasowało i tworzyło jedną całość. Na zamówienie wykonujemy meble na wymiar oraz inne zabudowy meblowe.