MAJORKA | Wolnostojące luksusowe wille przy plaży


Warning: Division by zero in /home/helohome/domains/helohome.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/templates/single-product/price.php on line 31
 
3 517 000,00 
0 zł/m2
Lokalizacja: Majorka
 
Podstawowe informacje

– cena od 820.000, – Euro
– Majorka, Hiszpania
– 500 m od plaży w Sa Ràpita
– wille jednorodzinne na 2, 3 i 4 sypialnie
– prywatny basen
– garaż
– taras

Opis

Majorka / Playa Es Trenc y Sa Ràpita /Wolnostojące luksusowe wille przy plaży w Sa Ràpita

Domy w stylu lokalnej architektury na tle natury w pobliżu plaży Es Trenk

Kompleks mieszkalny Molí d’es Trenc, położony w miejscowości Sa-Rapita, obejmuje 11 willi jednorodzinnych na 2, 3 i 4 sypialnie. Każda willa ma osobne wejście,  zagospodarowany dziedziniec i prywatny basen, garaż i przestronne tarasy, aby cieszyć się cudownym klimatem i słońcem Majorki. 

Chciałbym również zauważyć, że kompleks otrzymał swoją nazwę od starego młyna wodnego, który znajduje się na terenie i wkrótce zostanie przywrócony.

Oferujemy możliwość korzystania z domu od pierwszego dnia, z wszystkimi niezbędnymi meblami, dekoracjami, w pełni wyposażoną kuchnią, sprzętem AGD, telewizorem i oczywiście sprzętem stołowym i AGD, naczyniami, pościelą i wiele więcej. Abyś nie martwił się o nic!

Kompleks mieszkalny znajduje się zaledwie 500 metrów od plaży Sa Rapita, która ciągnie się do miasteczka Colonia de Sant Jordi i obejmuje plaże Ses Covetes i Es Trenc. 3-kilometrowa plaża Es Trenc słynie z białych piasków i czystych wód, które można znaleźć tylko na Karaibach.

Przykładowe raty kredytu
Okres
Rata
20 lat
20222.75 zł
25 lat
17467.77 zł
30 lat
15631.11 zł

Więcej informacji o nieruchomości

tel: 795 181 189 | mail: biuro@helohome.pl