Obsługa klienta

795 181 189

Działka budowlana obok Góry! z MPZP + media

Strumienna Dolnośląskie PL
186 000 zł
60 zł/m2

Szczegóły nieruchomości:

ID nieruchomości: IH-13/10349/OGS
Typ nieruchomości: Działka
Status nieruchomości: Sprzedaż
Powierzchnia: 3100 m²
Powierzchnia działki: 3100

Działka Strumienna ,

Przegląd

  • Cena za m2: 60PLN
  • Miejscowość: Strumienna
  • Powierzchnia działki: 3100m2
  • Przeznaczenie działki: Budowlana
  • Kształt działki: Prostokąt

Działka Strumienna

Witam

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3100 m2 w miejscowości Strumienna (Gmina Góra, Powiat Górowski) zlokalizowaną przy drodze asfaltowej. Media: prąd, woda i gaz ziemny (dostępne w drodze przy działce). Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne z dopuszczeniem nieuciążliwych usług.

Wymiary działki: 34m x 90m (kształt regularny: prostokąt). Oznaczenie geodezyjne działki: 4/1.

Miejscowość położona zaledwie 3 km od Góry, zadbana, brak uciążliwych obiektów usługowych oraz dużych obiektów rolno-produkcyjnych.
Oferta jest bardzo ciekawą propozycja dla osób, które pragną oderwać się od miejskiego zgiełku i cieszyć się niezakłóconym kontaktem z przyrodą. Cicha i spokojna okolica oraz walory przyrodnicze terenu stwarzają idealne warunki do osiedlenia się, czy wypoczynku.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Adres nieruchomości:

Supermarket
Stacja
Restauracja
Szkoła
Park
Strumienna Dolnośląskie PL